Zabezpečená sekce na webu pro sdílení materiálu

22.10.2019

Pro kněze a vyučující náboženství ostravsko-opavské diecéze jsme připravili zabezpečenou sekci, která rozšiřuje veřejně dostupnou databázi materiálů ke stažení pro výuku náboženství a katechezi na webu. Po přihlášení katechety/kněze se databáze automaticky rozšíří o materiály, které jsou neveřejné a které je možné použít pouze pro výukové účely.

Zabezpečená sekce nahrazuje dočasnou Google skupinu Katecheze KPC, která byla prvním krokem k hledání společného prostoru pro sdílení materiálů. Materiály z Google skupiny jsme do zabezpečené sekce převedli. Aktuálně zde naleznete přes 20 materiálů, včetně návrhu srozumitelných formulací Desatera pro děti 1. st. ZŠ, který jsme představili na setkáních katechetů v děkanátech.

Věříme, že zabezpečená sekce poslouží ke vzájemné pomoci a inspiraci. Je to prostor pro vyučující náboženství a kněze, aby sami vkládali své materiály a sdíleli je mezi sebou, v bezpečném prostředí zabezpečené sekce. Postup, jak se do zabezpečené sekce přihlásit, naleznete v přiloženém manuálu.

Zabezpečená sekce pro sdílení materiálů