Poselství křesťanských Vánoc – vstupy do výuky ZŠ

7.11.2022

Považujeme za důležité hovořit se žáky o křesťanských hodnotách, dávat jim podněty k prožívání svátků slavených křesťany či přispívat k porozumění křesťanství. Proto od školního roku 2007/2008 nabízíme školám možnost vstupů do výuky a školíme pro to lektory. Více o této činnosti i přehled všech programů naleznete v sekci Služba školám.

V loňském roce jsme s vánočními programy oslovili okolo 1 300 žáků základních škol v naší diecézi. Ve středu 9. a 16. listopadu se uskuteční semináře Poselství křesťanských Vánoc – základní a druhá řada programů o původu a smyslu Vánoc s představením celkem 6 programů pro různé věkové kategorie. Více informací k termínům jednotlivých seminářů i odkaz na přihlašování najdete na našich webových stránkách v kalendáři akcí pod heslem Poselství křesťanských Vánoc – základní řada a Poselství křesťanských Vánoc II.

Semináře jsou akreditován v systému DVPP MŠMT ČR. Účastníci obdrží osvědčení a mohou programy realizovat ve školách v běžné vyučovací hodině se všemi žáky dané třídy. Na nové lektory se těší Mgr. Šárka Koflerová, Ing. Miriam Paszová a Mgr. Lenka Bakalová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *