Ohlasy ze škol

 • Přečtěte si několik evaluací ze škol, na kterých byly na jaře 2019 realizovány programy Poselství křesťanských Vánoc:

  • Váš program byl naprosto dokonalý. Žáci si opět připomněli dobu narození Ježíše Krista. Byli nenásilnou formou vtaženi a „připoutání“ pomyslnou šňůrou k hudbě. Více takových lektorů bych uvítala!!!
   ZŠ Dolní Lomná
  • Jako každý rok, opět kouzelné vánoční programy s Vašimi lektory. Ve všech pěti třídách prvního stupně velmi citlivý, vnímavý přístup k dětem, každé téma obsahově bohaté jek provedením, tak realizací, nádherné pomůcky. Vysoce hodnotíme projev obou lektorek.
   ZŠ Jubilejní, Nový Jičín
  • Interaktivní, citlivě zpracovaný biblický příběh o narození Ježíše z Nazareta byl pro děti svým zpracováním velmi zajímavý a také podnětný.  Děti si tak upevnily již dříve získané informace o našich vánočních zvycích a tradicích. Lektorka nenásilně vtáhla děti do děje a společně si celý příběh zahráli. Děti vytvářely noční oblohu posetou hvězdami, hledaly nocleh pro Marii a Josefa a vytvořily Betlém. Lektorka byla pro děti průvodcem příběhu a svým klidným a srozumitelným vystupováním děti ke spolupráci nadchla. Nakonec děti vyjadřovaly svá úžasná vánoční přání.„ Přál bych všem, aby vánoce strávili se svými blízkými. “„ Přála bych si, aby nikdo nebyl nemocný.“ „Přála bych si, aby se lidé na sebe usmívali a měli se rádi.“
   ZŠ Galaxie, s.r.o., Nový jičín