Digitální technologie jako výzva pro náboženské vzdělávání

12.11.2022

V rámci kurzu Učitelství náboženství srdečně zveme nejen studenty, ale i ostatní zájemce na minikonferenci Digitální technologie jako výzva pro náboženské vzdělávání, která se uskuteční v sobotu 12. 11. 2022 od 9.00 do 16.15 v budově biskupství.

Digitální technologie ovlivňují každodenní život dětí. RVP otevírají cestu i k zodpovědnému používání digitálních technologií a médií a k získání „digitální suverenity“.
Jak k této oblasti může přispívat náboženské vzdělávání? Přijďte se inspirovat i rozdělit o své zkušenosti.

Hlavním hostem je prof. Dr. Konstantin Lindner (Univerzita Bamberg), dále vystoupí Tomáš Cyril Havel, Dr. theol., Mgr. Šárka Koflerová, Eva Muroňová, Ph. D.

Program zahrnuje vedle přednášky seznámení s příklady dobré praxe a workshop.

Více informací na plakátu.

Na přednášku je potřeba se přihlásit do 5. 11. 2022 na www.doo.cz/prihlaska.

Preferujeme prezenční účast. Pokud byste nemohli do Ostravy přijet, bude možné se připojit na dálku přes odkaz, který obdržíte. V případě nízkého počtu přihlášených se online přenos nebude konat, bude pořízen pouze záznam.

Máte-li zkušenost dobré praxe s užitím digitálních technologií v oblasti náboženského vzdělávání, napište do 3. 10. 2022 na email thavel@tf.jcu.cz.

Konferenci připravujeme ve spolupráci s Teologickou fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a s časopisem Duha.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *