• DGC_7825
  • DGC_5839
  • CHTĚLI BYCHOM NA ZADNÍ STRANU LETÁČKU
  • vstupy079

Přehled škol – Vánoce 2014

Zde vám nabízíme seznam 63 škol, kde se realizovaly programy „Poselství křesťanských Vánoc I“, „Poselství křesťanských Vánoc II“ a „Poselství křesťanských Vánoc III“.

  1. Základní škola Albrechtičky 71
  2. Základní škola Andělská Hora 215
  3. Základní škola Bílov 5
  4. Základní škola Bílovec, Ostravská 658/28
  5. Základní škola a MŠ Stará Ves 144, Bílovec, Komenského 701/3
  6. Základní škola Bílovec, Wolkerova 911/7
  7. Základní škola Brušperk, Sportovní 584
  8. Základní škola Březová 78
  9. Základní škola Černá Voda 30
  10. Základní škola Dolní Domaslavice 201
  11. Základní škola Dolní Lhota, Čs. tankistů 76
  12. Základní škola Dolní Moravice 7
  13. Základní škola Doubrava 546
  14. Základní škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913
  15. Základní škola Fryčovice 628
  16. Základní škola Frýdek-Místek, Československé armády 570
  17. Základní škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320
  18. Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420
  19. Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, Náměstí T.G. Masaryka 1260
  20. Základní škola Fulnek, Masarykova 426
  21. Základní škola Hlučín, Hornická 7/1266
  22. Základní škola Chuchelná, Komenského 186
  23. Základní škola Jablunkov, Dolní Lomná 149
  24. Základní škola Jakubčovice nad Odrou, Školní 64
  25. Základní škola Jeseník nad Odrou 58
  26. Základní škola Klimkovice, Hlavní 25, Olbramice
  27. Základní škola Kobylá nad Vidnavkou 120
  28. Základní škola Kopřivnice, Lubina 60
  29. Základní škola Kopřivnice, Mniší 66
  30. Základní škola Kozlovice 186
  31. 2. Základní škola Krnov, Smetanův okruh 4
  32. NZDM Zvídálek Krnov, Vrchlického 1176/11
  33. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17
  34. Základní škola Lichnov u Nového Jičína 360
  35. Základní škola Malá Morávka 89
  36. Základní škola Mošnov 133
  37. Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1/144
  38. Základní škola Odry, Komenského 6
  39. Základní škola Odry, Pohořská 1010/8
  40. Základní škola Oldřišov, Sokolovská 11
  41. Základní škola Opava, Ochranova 6
  42. Základní škola Opava, Vrchní 19
  43. Základní škola Ostrava – Mariánské Hory, Gen. Janka 1208
  44. Základní škola Ostrava-Poruba, Komenského 13/668
  45. Základní škola Ostrava-Přívoz, Ibsenova 36
  46. Základní škola Ostrava-Stará Bělá, Junácká 700
  47. Základní škola a Mateřská škola Píšť, Školní 530/13
  48. Základní škola Pstruží 104
  49. Základní škola Pustá Polom, Opavská 39
  50. Základní škola Rudná pod Pradědem, Stará Rudná 121
  51. Základní škola Řepiště, Mírová 56
  52. Základní škola Skřipov 120
  53. Základní škola Slavkov, Slezská 316
  54. Základní škola Stará Červená Voda 164
  55. Základní škola Staré Hamry 281
  56. Základní škola Štěpánkovice, Zahradní 10
  57. Základní škola Štítina, Komenského 26
  58. Základní škola Těškovice 92
  59. Základní škola Tichá 282
  60. Základní škola Velké Albrechtice 116
  61. Základní škola Velké Hoštice, Chlebičov, Školní 105
  62. Základní škola Větřkovice 127
  63. Základní škola Žulová, Školní 147